Державна екологічна інспекція у Херсонській області

Зусиллями Держекоінспекції у Бериславі буде наведено порядок зі сміттєзвалищами

Зусиллями Держекоінспекції у Бериславі буде наведено порядок зі сміттєзвалищами Зусиллями Держекоінспекції у Бериславі буде наведено порядок зі сміттєзвалищами
14.09.2017

Як повідомлялося раніше, Державна екологічна інспекція у Херсонській області неодноразово проводила позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Бериславською міською радою у зв’язку зі скаргами мешканців регіону на порушення законодавства у сфері поводження з відходами.

У зв’язку з невиконанням Бериславською міськрадою приписів держекоінспекторів матеріали перевірок були направлені до прокуратури області та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для вжиття відповідних заходів реагування.

Загальними зусиллями екологів та правоохоронців вдалося донести до місцевих депутатів міста Берислава особливу важливість питань дотримання вимог природоохоронного законодавства.

На виконання припису Державної екологічної інспекції у Херсонській області Бериславською міською радою внесені зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста та виділено 120 тис. грн. на проведення робіт з рекультивації земельної ділянки під полігон твердих побутових відходів. Укладено договір з фізичною особою-підприємцем Станкевич М.В. на виконання робіт по встановленню меж земельної ділянки в натурі на суму 1500 грн. Укладено договір про надання послуг з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалищ.
На розгляд депутатів Бориславської міської ради винесено проект місцевої програми про поводження з відходами. Продовжується роботи по розробці схеми санітарної очистки міста.