Державна екологічна інспекція у Херсонській області

За забруднення земель ПАТ «Агрохолдинг Авангард» розраховані збитки

За забруднення земель ПАТ Агрохолдинг Авангард  розраховані збитки За забруднення земель ПАТ Агрохолдинг Авангард розраховані збитки
05.10.2018


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації виявлено незаконне вивезення необробленого пташиного посліду з території комплексів птахофабрик ПАТ «Агрохолдинг Авангард», розташованих в селі Східне Музиківської об’єднаної територіальної громади Білозерського району, на територію земель Зеленівської селищної ради Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції  відібрано проби ґрунту. 

За результатами інструментально – лабораторних досліджень встановлено, що в зразках ґрунту вміст нітратів, сульфатів, хлоридів, амонію (обмінного) та фосфору перевищують фонову концентрацію, що призвело до забруднення земель загальною площею більше 14 тисяч квадратних метрів. 

Здійснено розрахунки збитків, заподіяних державі внаслідок забруднення земель на загальну суму більше 177 тисяч гривень. Інспекцією у Херсонській області направлено матеріали до Головного управління Національної поліції у Херсонській області для відповідного реагування. 

МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545