Державна екологічна інспекція у Херсонській області

За незаконно знесені зелені насадження Скадовській міській раді нараховано збитків майже на 300 тисяч гривень

За незаконно знесені зелені насадження Скадовській міській раді нараховано збитків майже на 300 тисяч гривень За незаконно знесені зелені насадження Скадовській міській раді нараховано збитків майже на 300 тисяч гривень
26.11.2018

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області у поточному році проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Скадовською міською радою. 

Під час обстеження зелених насаджень на території Скадовської міської ради за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська (Центральна алея) встановлено факт незаконного знесення дерев породи «тополь» загальною кількістю 50 штук.

Під час роботи державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища з документами було встановлено, що ордера на видалення зелених насаджень видав голова Скадовської міської ради. Додатково встановлено що вищезазначені дерева породи тополь знесенні з порушеннями, у зв’язку з чим проведено розрахунок збитків заподіяних державі на суму 280100 грн. 

Пред’явлено претензію про відшкодування шкоди заподіяної державі внаслідок порушення законодавства про благоустрій населених пунктів.

З приводу зазначеного порушення направлено лист на адресу Управління захисту економіки в Херсонській області та Департаменту захисту економіки НП України. 

Станом на сьогодні, Скадовською міською радою збитки заподіяні державі сплачені в повному обсязі. 

МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545