Державна екологічна інспекція у Херсонській області

Керівників Бериславської міськради буде притягнуто до кримінальної відповідальності

Керівників Бериславської міськради буде притягнуто до кримінальної відповідальності Керівників Бериславської міськради буде притягнуто до кримінальної відповідальності
13.09.2017


Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведені позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунальним підприємством «Бериславська ЖЕК - 1» та Бериславською міською радою в частині виконання приписів щодо усунення порушень вимог екологічного законодавства.

Перевіркою встановлено, що КП «Бериславська ЖЕК-1» не дотримано технологічного процесу захоронення відходів, не ліквідовано засмічення схилів балки Кизикермен, не здійснено моніторинг місця зберігання (видалення) відходів. На момент проведення перевірки встановлено загоряння відходів на території сміттєзвалищ та на схилах балки Кизикермен.

За вказані порушення посадову особу КП «Бериславська ЖЕК-1» притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 188-5 КУпАП, винесено постанову про накладення адміністративного стягнення, надано припис щодо усунення виявлених недоліків.

Бериславською міською радою не розроблена та не затверджена схема санітарної очистки населеного пункту м. Берислав, не розроблена та не затверджена місцева програма поводження з відходами, не визначений виконавець послуг з обслуговування сміттєзвалищ, межі земельної ділянки, відведеної під полігон твердих побутових відходів в натурі не винесені.

Посадову особу Бериславської міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності. На усунення виявлених порушень надано припис.

Державною екологічною інспекцією повторно направлені документи до прокуратури Херсонської області та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для вжиття відповідних заходів реагування.