Державна екологічна інспекція у Херсонській області

До уваги представників громадськості! Державна екологічна інспекція у Херсонській області запрошує долучитись до формування Громадської ради

До уваги представників громадськості! Державна екологічна інспекція у Херсонській області запрошує долучитись до формування Громадської ради До уваги представників громадськості! Державна екологічна інспекція у Херсонській області запрошує долучитись до формування Громадської ради
22.02.2019З метою сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування та на виконання пункту 8 «Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади», затвердженого постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996, Державна екологічна інспекція у Херсонській області (далі - Інспекція) звертається до інститутів громадянського суспільства делегувати своїх представників для включення до складу ініціативної групи з формування Громадської ради при Інспекції.

Заявки про включення представників інститутів громадянського суспільства до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради приймаються до 29 березня 2019 року за адресою: м. Херсон, пров. Козацький,10, каб. 404, або на електронну адресу: khers@dei.gov.ua.

Контактна особа: заступник начальника відділу організаційно-аналітичної діяльності, документування та контролю – Поліщук Оксана Вікторівна. 

МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545