Державна екологічна інспекція у Херсонській області

Держекоінспекція у Херсонській області отримала нового керівника

Держекоінспекція у Херсонській області отримала нового керівника Держекоінспекція у Херсонській області отримала нового керівника
16.05.2018
11 травня цього року виконуючий обов’язки Голови Держекоінспекції України Ігор Яковлєв представив колективу Державної екологічної інспекції у Херсонській області начальника Державної екологічної інспекції у Херсонській області Ігоря Зубовича, який переведений на посаду очільника інспекції з центрального апарату Держекоінспекції України.

Ігор Яковлєв наголосив, що Україна обрала європейський шлях розвитку, а це означає, що реформування системи державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища невідворотне: «На жаль, в усіх куточках країни накопичилася велика кількість екологічних проблем. Сьогодні їх вирішення та й в цілому національна безпека України, залежить від ефективної роботи контролюючого за дотриманням природоохоронного законодавства органу. Схвалена Урядом Концепція, якою передбачено створення нової інтегрованої природоохоронної системи, кардинально змінить підхід до здійснення функцій нагляду і контролю за дотриманням законодавча у сфері довкілля.»

МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545