Державна екологічна інспекція у Херсонській області

Браконьєр відшкодує державі вартість кожної незаконно виловленої креветки

Браконьєр відшкодує державі вартість кожної незаконно виловленої креветки Браконьєр відшкодує державі вартість кожної незаконно виловленої креветки
07.05.2018





Під час здійснення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в частині охорони та використання водних живих ресурсів 20 квітня на березі Джарилгацької затоки в районі с. Красне Херсонської області державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища виявлено громадянина з промисловим знаряддям лову - креветочним ятерем.

За відсутності дозвільних документів на ведення промислу браконьєром видобуто 2 тис. 470 штук (1,8 кг) креветки, що є порушенням статті 63 Закону України «Про тваринний світ», пункту 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства». Розмір шкоди заподіяної державі розраховується у відповідності до чинного законодавства. Крім штрафу за незаконний видобуток водних біоресурсів правопорушник сплатить суму компенсації за кожну виловлену креветку.

Відносно браконьєрів складено два протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 4 статті 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу». Знаряддя незаконного добування природних ресурсів вилучені. Матеріали направлено до Скадовського районного суду Херсонської області.


МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545