Державна екологічна інспекція у Херсонській області

Бериславська міська рада погрузла у звалищі відходів

Бериславська міська рада погрузла у звалищі відходів Бериславська міська рада погрузла у звалищі відходів
05.10.2018Протягом 2017 – 2018 років державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведено вісім позапланових та одну планову перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Бериславською міською радою. За результатами перевірок встановлено, що Бериславською міською радою не дотримуються вимоги статті 21 Закону України «Про відходи», статей 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».  

Приписи надані Державною екологічною інспекцією у Херсонській області про усунення виявлених порушень, а саме: щодо будівництва полігону твердих побутових відходів, розроблення Паспорту місця видалення відходів, Схеми санітарної очистки населеного пункту м. Берислав та ліквідації засмічення твердими побутовими відходами схилів балки Кизикермен, не  виконуються. Враховуючи зазначене посадову особу міської ради притягнуто до адмінвідповідальності. 

Невжиття Бериславською міською радою заходів щодо ліквідації  несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, призвело до нанесення шкоди державі в частині забруднення та засмічення земель на загальну суму більше 10 мільйонів 232 тисяч гривень.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області направлено листи до прокуратури Херсонської області та Управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України з приводу вжиття відповідних заходів реагування до посадових осіб Бериславської міської ради. 

МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545