Державна екологічна інспекція у Херсонській області

17-21 грудня відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб

17-21 грудня відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб 17-21 грудня відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб
08.11.2018
Державна екологічна інспекція у Херсонській області запрошує до участі у курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств за темою: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 17-21 грудня 2018 року.   

Навчально-тематичний план курсів передбачає такі навчальні модулі: охорона атмосферного повітря та водних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами; здійснення інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, охорона земельних ресурсів та зелених насаджень; дозвільні документи на викиди і скиди забруднюючих речовин, утворення і розміщення відходів; первинний облік та статспостереження, вивчення правил технічної експлуатації газоочисних установок, методики розрахунку збитків за понадлімітні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, забруднення та засмічення водних та земельних ресурсів; методи інструментально-лабораторного контролю (моніторингу), зміни у законодавстві та, насамперед, на виконання вимог Угоди про асоціацію Україною та ЄС; впровадження оцінки впливу виробничої діяльності на довкілля, у напрямку реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища; поводження з відходами тощо.

Після закінчення курсів та успішного проходження випускного тестування слухач отримує свідоцтво встановленого зразка та набір нормативно-законодавчих актів відповідно до тематики курсів (близько 300 одиниць) в електронному вигляді.

Курси підвищення кваліфікації відбудуться в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою:м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35. Реєстрація слухачів 17 грудня о 13 год; початок занять о 13 годині 30 хв; закінчення занять 21 грудня о 12 год.

До висвітлення питань, винесених на розгляд слухачів, крім фахівців державної екологічної академії залучаються спеціалісти Мінприроди та Державної екологічної інспекції України.

Додаткову інформацію щодо організації курсів можна отримати за тел.098-428-61-37, 050-412-68-24, e-mail: evg_chum@bigmir.net – професор Чумак Євген Борисович.


МЕНЮ САЙТУ
гаряча лінія
ДЕI України
(044) 521-20-36
ДЕI
(0552) 26-23-87
Урядова
1545