Державна екологічна інспекція у Херсонській області

Керівництво

Ystin Malcev

Мальцев Устин Валерійович

Начальник Державної екологічної інспекції у Херсонській області


Народився 1 вересня 1979 року в м. Херсоні. Закінчив Херсонський Державний аграрний університет за спеціальністю – бухгалтерський облік і аудит (спеціаліст економіки). У 1996 році отримав звання «Майстер спорту України».


З 2002 року по 2007 рік займав посаду директора ТОВ «Промоушн Сервіс Груп». У період з 2005 по 2015 роки працював ФОП Мальцев Устин Валерійович. З 2007 року член громадських об’єднань «Солідарність», «Спільна Справа». У 2008 році заснував іменний благодійний фонд «Устина Херсонського».
Одружений, має доньку.

Декларація про доходи за 2015 рікФіліна Ольга Миколаївна

Заступник начальника Державної екологічної інспекції у Херсонській області

Народилась 11 січня 1969 року в м. Херсоні в сім’ї службовців. Закінчила Херсонський індустріальний інститут (інженер-хімік-технолог), Одеську філію Академії державного управління при Президентові України (магістр державного управління). Трудову діяльність розпочала у 1991 році на посаді молодшого наукового співробітника Херсонського індустріального інституту.

З 1993 року обіймала посаду інспектора ІІ категорії Державного управління охорони навколишнього природного середовища Мінприроди України по Херсонській області. З 1997 по 2002 рр. очолювала колектив міського управління екології та природних ресурсів виконавчого комітету Херсонської міської ради. Пізніше працювала на посадах першого заступника начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області, першого заступника начальника Державної екологічної інспекції в Херсонській області.

З жовтня 2010 по березень 2011 виконувала обов’язки начальника Державної екологічної інспекції в Херсонській області. З січня 2012 року заступник начальника Держаної екологічної інспекції у Херсонській області.

Декларація про доходи за 2015 рік